محل تبلیغات شما

واقعا دنیا قبل از اینستاگرام چه شکلی بود؟ گاهی که میخوام فکر کنم اینستاگرام هیچ فایده ای نداشت و فقط وقت تلف کن بود یادم میوفته به اکانتای اینستاگرامرایی که مثل بلاگر مینوشتند و من با کلی سبک زندگی جدید آشنا شدم. اینکه تازه فهمیدم عه اینجوریم زندگی میکنند آدما عه اونجوری هم میشه و همین طور که میخوام به این نتیجه برسم که من خیلی از اینستاگرام چیز یاد گرفتم به این فکر میکنم که کدومه اینا سبک زندگیه من یا نگاه منو به زندگی عوض کردند؟ و در جواب تمام این سوالاتم باید بگم هیچ کدوم! 

من هنوز همون آدمم با همون سبک زندگی و همون دیدگاه به زندگی و اگرم تو این پنج سال چیزی در من عوض شده باشه فقط به خاطر تجربیاتی بوده که تو دنیای واقعی داشتم و دنیا بزرگترم کرد! 

بعد از اینکه خوب دقت کردم دیدم تنها اکانتایی به من کمک کردند و راهنمای من بودند که من خودم قبلا اون ویژگی هارو داشتم و تو اون زمینه ها فعالیت داشتم و یا جدیدا با تجربه تو دنیای واقعی بهش علاقه مند شدم و حالا به خاطر اینکه بیشتر بخوام بدونم اومدم اینستاگرام  اکانتای مرتبط رو پیدا کردم و ازشون درباره اون موضوع مورد علاقه ام اطلاعات بیشتری بدست آوردم. همین.

خلاصه نتیجه ای که بهش رسیدم اینه  که اینستاگرام هیج ارزش افزوده ای نداره و همون اطلاعات را با کمی سرچ بیشتر توی سایت های ایرانی و خارجی و یا یو*ت *ی * و* ب میشه پیدا کرد و درباره اش بیشتر دونست. اما در عین حال زندگی ما دو بخش "واقعیه بدون تکنولوژی " و "واقعیه با تکنولوژی" داره ( مجازی به نظرم کلمه ی مناسبی نیست) که خیلی خوبه بتونیم هر دو رو داشته باشیم و توی هر دو دنیا دوستای خوبی برای خودمون پیدا کنیم و اگه تجربه ی مفیدی در زمینه ی تخصص و علاقه مندیمون داریم در اختیار بقیه بذاریم تا شاید اگه کسی علاقه اش تو حوزه ی علاقه مندی های ما بود و به پیج ما رسید دو تا اطلاعات جدید و خوب و مفید یاد بگیره. 

فی*س بو* ک ، تل* گرا*م و هر شبکه ی اجتماعی دیگه ای هم قطعا میتونه به درد بخوره و اینا همشون دنیاهای واقعی هستند که اجازه میدن با تکنولوژی به آدمای اون سر کره ی خاکی و یا شمال و جنوب و شرق و غرب کشور خودمون به راحتی دست پیدا کنیم. پس خیلی اشتباهه که فکر کنیم مفید نیستند. 

قسمت اول زندگی قبل از اینستاگرام 

و اما قصه از کجا شروع شد؟

زندگی قبل از اینستاگرام - 2

زندگی قبل از اینستاگرام

زندگی ,ی ,تو ,علاقه ,اینستاگرام ,اون ,داشتم و ,از اینستاگرام ,و یا ,قبل از ,که من

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ال سولز اونیو 웃 유